Bronze Gold
Het luxe horlogemerk OMEGA brengt twee nieuwe horloges in de Seamaster-collectie uit: de Seamaster Diver 300M in Bronze Gold. Deze modellen combineren avontuur, precisie en een uniek ontwerp.
Inspiratie uit James Bond
Deze nieuwe horloges zijn geïnspireerd op de Seamaster Diver 300M 007 Edition, die in 2020 verscheen voor de James Bond-film ‘No Time to Die’. Net als dat model hebben deze horloges een mesh armband, een geanodiseerde aluminium ring en wijzerplaat en een koepelvormige saffierglas.
Uniek materiaal: Bronze Gold
Bronze Gold is een speciale legering van OMEGA, bestaande uit 37,5% goud (9 karaat), palladium en zilver. Dit materiaal is extra sterk en roest niet, waardoor het mooi veroudert zonder een verkleurde aanslag te krijgen.
Twee nieuwe modellen
OMEGA introduceert twee nieuwe horloges met een kast van 42 mm, gemaakt van Bronze Gold. Ze hebben een bordeauxrode aluminium ring met een duikschaal in vintage Super-LumiNova, die oplicht in het donker. De gezandstraalde aluminium wijzerplaat is matzwart en heeft PVD 18K bronsgouden wijzers en zwarte indexen, ook gevuld met Super-LumiNova. Het OMEGA-logo en de naam staan in lichtbruin op de wijzerplaat.
Er zijn twee versies:
- met een metalen mesh armband uit Bronze Gold met vouwsluiting
- met een zwarte rubberen band met gesp uit Bronze Gold
Hoogwaardige techniek
Het OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8806 gangwerk is zichtbaar door het saffierglas aan de achterkant van de horlogekast. Dit horloge is uiterst precies, sterk en bestand tegen magnetische velden. Het is getest en goedgekeurd door het Zwitserse Federale Instituut voor Metrologie (METAS).